Oficerowie The Rotary Foundation

 

Komitet ds. Rotary Foundation

Przewodniczący

Robert Kozielski

RC  Łódź

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Andriy Beyzyk

RC Lviv-Ratusha

Wiceprzewodniczący w Białorusi

Mikhail Davydik

RC   Minsk
Podkomitet ds. grantów

Przewodniczący

Janusz Lisiecki

RC Wolsztyn

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Bogdan Svidovyi

RC Lviv-Knyazhyi
Podkomitet ds. Polio

Przewodniczący

Piotr Figurski

RC Grudziądz

Wiceprzewodnicząca na Ukrainie

Olga Ialovenko

RC Cherkasy

Podkomitet ds. szkolenia zawodowego

Przewodniczący

Jacek Telenga

RC Lublin Centrum



Podkomitet ds. datków

Przewodnicząca

Krystyna Żak-Gołęcka

RC Bydgoszcz Brda

Wiceprzewodnicząca w Białorusi i Ukrainie

Tamara Nedobor

RC Kyiv Sofia

Podkomitet ds. stypendiów

 

Przewodniczący

Dominik Sypniewski

RC Warszawa Sobieski

 

Wiceprzewodnicząca w Ukrainie

Olga Steblianko

RC Simferopol Tavrik
Podkomitet ds. zarządzania

Przewodniczący

Mieczysław Maciążek

RC Warszawa City
Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Bogdan Svidovyi

RC Lviv-Knyazhyi


Oficerowie Komitetów Dystryktu

Komitet ds. finansów

Skarbnik w Polsce

Lubomira Kudasz

RC Szczecin Center

Skarbnik w Ukrainie

Yuriy Basarab

RC   Lviv

Skarbnik w Białorusi

Igor Vorobiev

RC Minsk
Komitet ds. komunikacji internetowej - DICO w Polsce

Przewodnicząca

Małgorzata Wojtas

RC Szczecin International

Wiceprzewodniczący na Ukrainie

Igor Kosovych

RC Ivano-Frankivsk

Zespół trenerski

Trener Dystryktu

Ewa Radomińska

RC Łódż Centrum

Trener w Białorusi

Siarhei Filipau

RC Minsk-Ratushaa

Trener w Ukrainie

Mark Gitelman

RC Kyiv
Komitet ds. członkostwa

Przewodniczący

Łukasz Grochowski

RC Warszawa Żoliborz

filippow_sergey

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Anatoliy Parubec

RC Mykolayiv

Wiceprzewodnicząca na Białorusi

Yulia Svirko

RC Minsk

Komitet ds. rozwoju

Przewodniczący

Piotr Wygnańczuk

RC Gdynia

Wiceprzewodnicząca w Ukrainie

Olga Zmiivska

RC Kiev Multinational

Wiceprzewodniczący na Białorusi

Yurij Budko

RC Minsk

Komitet ds. Wymiany młodzieżowej

Przewodniczący

Krzysztof Kopyciński

RC Bydgoszcz

Wiceprzewodnicząca na Ukrainie

Marina Afanasieva

RC Cherkasy Center



Komitet ds. wymiany nowych pokoleń

Przewodniczący

Szatkowski Jakub

RC Bydgoszcz

Wiceprzewodnicząca na Ukrainie

Lesya Klionova

RC Rivne
Komitet ds. RYLA

 

 

Przewodniczący

Sławomir Chmiel

RC Gdańsk-Sopot-Gdynia

 

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Eduard Kovalyshyn

RC Termopil

Komitet ds. Public Relations

Przewodnicząca

Małgorzata Grodzka

RC Warszawa Belweder

Wiceprzewodniczący na Ukrainie

Yevgenij Prilipko

RC Cherkasy


Komitet ds. służby zawodowej

Przewodniczący

Rostyslav Lukach

RC Kiev Center


Wiceprzewodniczący

w Polsce

Jacek Telenga

RC Lublin Centrum

Komitet ds. Rotaractu

Przewodnicząca

Krystyna Janicz

RC Warszawa Sobieski

Wiceprzewodniczący na Ukrainie

IIhor Tsepenyuk

RC Ternopil

Wiceprzewodnicząca na Białorusi

Halina Hatalskaya

RC Minsk

Reprezentant Polski Dystryktu Rotaract

Marcel Trzak

RAC Kraków Wawel

Reprezentantka Ukrainy Dystryktu Rotaract

Eugenia Kharchenko

RAC Kharkiv


Komitet ds. Interactu

Przewodniczący

Adam Czajkowski

RC Jelenia Góra-Cieplice

Wiceprzewodniczący na Ukrainie

Serhij Sayenko

RC Cherkasy-Centre

Interactor w Polsce

Aleksandra Wiącek

IC Jelenia Góra Cieplice





Wydawnictwo   "Rotarianin"

Redaktor Naczelny

Janusz Klinowski

RC Wrocław Panorama


Wydawca

Maciej Mazur

RC Wrocław

Redaktor prowadzący

Katarzyna Wachowiak
Wydawnictwo "Rotariets"

Redaktor Naczelny

Pavlo Kashkadamov

RC Lviv

Wydawca

Mykola Steblyanko

RC Simferopol


Komitet ds. rotariańskich wymian przyjaźni

Przewodniczący

Michał Sobczak

RC Łódź

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Roman Shwed

RC Kiev Multinational

Komitet ds. rotariańskich grup zainteresowań

Przewodniczący

Jarosław Majkowski

RC Giżycko

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Vitaliy Lesko

RC Rivne


Komitet ds. służby społecznej

Przewodniczący

Valeriy Pavlovsky

RC Dniproprtrovsk

Wiceprzewodniczący w Polsce

Tadeusz Płuziński

RC Jelenia Góra Cieplice
Komitet ds. służby międzynarodowej

Przewodniczący

Georgy Zviryd

RC Chernivtsi

Wiceprzewodniczący w Polsce

Mark Krawczyński

RC Warszawa City

Wiceprzewodnicząca na Białorusi

Katsiaryna Hrynevich

RC Minsk
KOMITET KONFERENCJI DYSTRYKTU -SOPOT 2016

Przewodniczący

Zbigniew Borkowski

RC Gdańsk-Sopot-Gdynia

Wiceprzewodnicząca w Ukrainie

Myroslava Novosilska

RC Lviv Knyazhyi
KOMITET KONWENCJI RI  Seul  2016

Przewodniczący

Mark Krawczyński

RC Warszawa City


 

Oficerowie Komitetów Międzykrajowych

Koordynator w Polsce Koordynator na Ukrainie

Andrzej Ludek  PDG

RC Warszawa City

Pavlo Kashkadamov PDG

RC Lviv
Polska Ukraina
Polska Białoruś

Ryszard Łuczyn

RC Zamość




Jarosław Meleszko

RC Biała Podlaska

Polska Niemcy
Polska Francja

Eugeniusz Gorczyca

RC Warszawa



Renata Pankowska

RC Łódź 4 Kultury

Polska Chorwacja

Polska Izrael

demel_marian

Marian Demel

RC Kraków




Małgorzata Pryjma-Czajkowska

RC Jelenia Góra-Cieplice

Polska Szwajcaria
Polska Czechy&Słowacja

Tomasz Wyrozumski

RC Kraków Wyspiański



Zbigniew

Rogowski

RC Katowice

Ukraina Polska
Ukraina Niemcy 

Yaroslav Muzychko

RC Lviv



kashkadamov_pavlo

Pavlo Kaskkadamov PDG

RC Lviv

Ukraina      
Gruzja
Ukraina       
Rosja

Firuza Timofeyeva

RC Kherson



Yuzef Bronevskyi

RC Kharkov-Mriya

Ukraina Czechy&Słowacja
Ukraina Rumunia

Yaroslav Stehura

RC Uzhgorod-Skala



Geogrgy Zvirid

RC Chernivtsi

Ukraina Węgry
Ukraina Francja 
dania

Yaroslav Andrusyak

RC Uzhgorod



Nataliya Radovanska

RC Kiev

Ukraina Bułgaria Ukraina Cypr

Tetyyana Karpechenkova

RC Odessa

Yuriy Titovets PDG

RC Lviv Center
Ukraina Izrael Ukraina Belgia

Mirislava Novosilska

RC Lviv Knyazhyi

Wiceprzewodniczący w Ukrainie

Olga Zmiivska

RC Kiev Multinational
Białoruś Litwa
Białoruś Niemcy

ksandr Anishchenko
RC Minsk




Irina Macokina

RC Minsk-Rayusha

 

Rotarians serving on over-District level

 

1-st Vice President  and President Elect of Executive Council Of ICC


Andrzel Ludek  PDG

RC Warszawa City

District Representative to the  Council on Legislation 2016

Piotr Wygnańczuk PDG

RC Gdynia
Assistant of Zone 16 RF Coordinator UA
kashkadamov_pavlo

Pavlo Kaskkadamov PDG

RC Lviv
Assistant of Zone 16 RF Coordinator

Janusz Potępa

RC Kraków Wawel

Assistant of Zone 16 Reg. Coordinator for UA
Gavryliv Myroslav

RC Lviv

Assistant of Zone 16 PR Coordinator

Mykola Steblyanko

RC Simferopol

RI Fiscal Agent for Ukraine

Serhiy Satalkin

RC  Lviv Center
Komandor Regionu Europa Wsch. IYFR, asystent komandora światowego IYFR

Piotr Pajdowski

RC Warszawa City

 

 

Special Programs Coordinators

PHF Society Coordinator


Andrzej Ludek

RC Warszawa City

Water Program Coordinator

Olgierd Kobyliński

RC Warszawa Sobieski


Major Donors Coordinator
kashkadamov_pavlo

Pavlo Kaskkadamov PDG

RC Lviv