Przekazanie służby w RC Jarosław

Przekazanie służby w klubie zbiegło się z obchodami 15-lecia istnienia klubu. Uroczystość odbyła się dnia 12 czerwca 2015 roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ożańsku koło Jarosławia. W uroczystości wzięło udział 140 osób, w tym delegacje Rotarian z Ukrainy, Zamościa i Krakowa.

Ustępujący prezydent Piotr Balicki podsumował dokonania klubu w ostatnich 15 latach działalności. Następnie przemówienia wygłosili prezydenci z klubów Zamościa, Krakowa i Ukrainy, po czym wymieniliśmy się prezentami. Ustępujący prezydent przekazał obowiązki nowemu prezydentowi, którym został Janusz Dymek. Uroczystości towarzyszyły licytacje i loteria fantowa. Wydarzenie uświetnił występ wokalisty grupy Vox Witolda Paszta. Wspólna zabawa przy muzyce zespołu „Blue Art. Cafe” trwała do białego rana.

Zbigniew Dziedzic