Aktualności Floty

Odszedł Jacek Nankiewicz - Honorowy Komandor Floty Giżycko

Dzisiaj rano, 3 sierpnia 2011 r., zmarł Jakub Jacek Nankiewicz.

Kanał Koryncki - przekroczony!

banderyRotarianie Radosław Cieślak i Jacek Miller oraz ich przyjaciel Andrzej Czerniachowicz (wszyscy członkowie rotariańskiej Floty Giżycko) wraz z rodzinami pokonali jachtem Kanał Koryncki płynąc na Morze Jońskie pod banderą Rotary. Zdjęcia z tego wydarzenia - poniżej:

IX Regaty Rotariańskie o Puchar Gubernatora Dystryktu 2230

Już po raz dziewiąty spotkaliśmy się w Giżycku (ostatnie lata ściślej: w podgiżyckich Wilkasach) by "poregacić" wśród sprawdzonych załóg rotariańskich z całej Polski, na dobrze znanym, co nie musi znaczyć nudnym i łatwym, Jeziorze Niegocin. To już też (niesamowite!) czwarta rocznica powstania naszego klubu żeglarskiego - Floty Giżycko, części International Yachting Fellowship of Rotarians. Poniżej - fragmenty relacji z regat, autorstwa Komandora Floty, Piotra Pajdowskiego i kilka jego zdjęć.